İLETİŞİM HALKLA İLİŞKİLER

Ortak Akıl

Belediyecilik anlayışımızın temelini oluşturan Ortak Akıl Uygulamalarımızı artıracağız. Yaptığımız hizmet ve yatırımlara hemşerilerimizle birlikte karar vereceğiz. Uygulayacağımız kamuoyu araştırmalarına göre öncelikli yatırım ihtiyaçlarımızı belirleyeceğiz.

Şehir İstişareleri

Her yaştan ve her meslek gurubundan hemşehrilerimizle daha yaşanabilir bir Konya üzerine istişarelerde bulunacağız. Meslek Odaları, Birlikler, STK’lar, Vakıflar, Muhtarlar ve diğer tüm paydaşlarımız ile düzenli istişare toplantıları düzenleyeceğiz.

Halk Buluşmaları

Hemşerilerimizin davetlerine katılacağız ve belediyemize, sosyal tesislerimize davet ederek fikir alış-verişinde bulunacağız. Görüşme taleplerini değerlendireceğiz ve mutad olarak Halk Buluşmaları yapacağız.

İletişim Buluşmaları

Daha önce sürekli olarak yaptığımız ve tüm Türkiye’de örnek Halkla İlişkiler uygulaması olarak gösterilen Sosyal Medya Buluşması, Canlı Sohbetler, Çay Sohbetleri ve Medya Buluşmalarımıza devam edeceğiz. Hemşeri iletişim ve ilişkisine verdiğimiz önemi artıracağız. Çözüm odaklı iletişim modelini uygulayacağız.

MUBİS - KOBİM İyileştirilecek

Muhtar Bilgi Sistemi ve Konya Koordinasyon Bilgi Merkezi’mizi iyileştireceğiz. Muhtarlarımız ve hemşerilerimize bu iki sistem üzerinden bilgi akışı sağlayacağız.

Şehir Yönetim Asistanı

Hemşerilerimizin istedikleri bilgiye anında ulaşabilmeleri, istek ve şikayetlerini zaman kaybı olmadan iletebilmeleri ve geri dönüşlerinin takibi için Şehir Yönetim Asistanı projemizi hayata geçireceğiz.

Açık Kapı uygulaması ve Çağrı Merkezimizi daha aktif hale getireceğiz. Hemşerilerimizle iletişim için tüm kanalları açık tutacağız ve geri bildirim sağlayacağız.

İletişim Halkla İlişkiler Projelerini Sosyal Medyada Paylaş:

Yeni Konya Vizyonu